Know how

Home / Know how

Našimi klienty jsou především zahraniční firmy, které mají zastoupení v ČR a SR, a české a slovenské firmy, které podnikají na mezinárodním poli.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a týmu vlastních, trvale u nás zaměstnaných poradců jsme schopni každému klientovi dát k dispozici poradce specializovaného na jeho obor a branži. Většina našich zaměstnanců je u nás více než deset let, denně používají český, slovenský, německý a anglický jazyk jako své pracovní jazyky a jsou zvyklí na diskrétnost a loajalitu.

Pro naše klienty často vyhledáváme vedoucí pracovníky nebo odborníky, u nichž je požadována výborná znalost cizích jazyků nebo třeba přesně určené znalosti či certifikace.

Samotný proces vyhledávání sestává z definování profilu konkrétní pozice dle požadavku klienta, vlastního vyhledávání, přímého oslovování potenciálních uchazečů, výběrových pohovorů, podpory výběrového procesu na straně klienta a procesu zvaného onboarding (sledujeme a podporujeme úspěšné zapracování vybraného uchazeče u klienta). Naši poradci umí pro Vás nejenom vyhledat uchazeče, ale také Vám opravdu poradí ve všech krocích vyhledávacího procesu.

Jak napovídá již název naší společnosti, naší filozofií je vybudovat dlouhodobě úspěšnou týmovou spolupráci s našimi zákazníky.