Teamconsult a IIC Partners – tisková zpráva

Home / Nezařazené / Teamconsult a IIC Partners – tisková zpráva

Teamconsult se stal součástí IIC Partners, jednoho z 10 celosvětově největších poskytovatelů služeb v oblasti Executive Search. IIC Partners, jedna z celosvětově vedoucích personálně poradenských společností, oznámila přijetí společnosti Teamconsult jako nového partnera. Teamconsult se sídlem v Praze a Bratislavě tak výrazně posílí pozici IIC Partners v regionu střední a východní Evropy.

Teamconsult je na trhu jednou z vedoucích společností v oblasti Executive Search. Zaměřuje se zejména na služby pro mezinárodní firmy působící v Česku a na Slovensku. Vysoce kvalifikovaný tým složený ze senior konzultantů hovoří plynně anglicky, německy, česky a slovensky a disponuje obsáhlými znalostmi různých oborů. Jako tým pokrývají zkušení poradci velké množství oborů a specializací.

Oliver Schmitt, spoluzakladatel a jednatel společnosti Teamconsult, říká: „Teamconsult je jedním z průkopníků v oblasti Executive Search ve střední Evropě. Již v roce 1993 jsme začali působit v tenkrát ještě postkomunistické ekonomice, abychom podpořili naše mezinárodní klienty v identifikaci a výběru lokálních vedoucích pracovníků a manažerů. Po více než 25 letech růstu a kontinuálního vývoje máme radost, že se členstvím v IIC Partners stáváme součástí globální sítě poradců, kteří pracují na té nejvyšší úrovni.“

Ilona Miláčková, spoluzakladatelka a partnerka Teamconsult, dodává: „Vstupem do silné globální organizace, jakou je IIC Partners, můžeme nyní našim klientům nabídnout nejlepší služby v oblasti Executive Search a Talent Managementu celosvětově.

Jakub Kuvik, Country Manager Teamconsult Slovensko, uvádí: „Klienti IIC Partners z celého světa profitují ve vysoké míře z naší silné lokální znalosti trhu a odbornosti i naší sítě kontaktů ve dvou nejsilnějších ekonomikách střední Evropy. Protože se u většiny našich klientů jedná o zahraniční investory, jsme dobře vybaveni pro mezinárodní zakázky a těšíme se, že rozšíříme naši hranice přesahující činnost.“

Christine Hayward, výkonná ředitelka IIC Partners, komentovala: „Teamconsult je jednou z největších a zavedených personálně poradenských společností v CEE regionu a má za sebou více než dvě dekády úspěšného působení. Udělalo na nás velký dojem, jak výbornou pověst má Teamconsult u mezinárodních klientů. Naše globální síť vstupem Teamconsultu výrazně posílila. Jejich know-how v různých oborech a odbornostech bude velikým přínosem pro naše globálně působící oborové týmy. Těšíme se, že využijeme jejich inovativní přístup k řešení manažerských výzev v neustále měnícím se světě. Je to skvělý start do nového desetiletí.

O IIC Partners

IIC Partners Executive Search Worldwide (www.iicpartners.com) patří k celosvětově TOP 10 poskytovatelům služeb Executive Search. Všechny IIC partnerské společnosti jsou vlastněny a řízeny nezávisle a jsou lídry na místních respektive národních trzích. Svým klientům navrhují řešení s ohledem na požadavky jejich talent managementu a organizační strukturu. Pro více informací navštivte stránky www.iicpartners.com nebo se obraťte na výkonnou ředitelku Christine Hayward, chayward@iicpartners.com.